whatsapp
Yakup Oto Kurtarma

Şehirlerarası Oto Kurtarma

Şehirlerarası Oto Kurtarma Hizmeti

Türkiye'nin her ilinde Yakup Oto Kurtarma olarak uzman kadromuz ve birçok profosyonel araçlarımız ile Oto Kurtarma,Oto Çekici,Ahtapot Vinç İle Oto Kurtarma,Vinçle Oto Kurtarma,Kayar Kasa,Kazalı Araç Taşıma,Yol Yardım hizmetlerini 7/24 bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye oto kurtarma işlerinizi uzman çalışanlarımız ile güvenilir ve emniyetli olarak yapmaktayız. Yolda kaldığınızda bize ulaşıp, aracınızın bulunduğu noktayı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kaskolu ve sigortalı araçlarımız ile değerli araçlarınızı istediğiniz noktaya taşıma hizmetini sunmaktayız.Ankara’da araç çekici işlemlerini hızla, sorunsuz ve kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin yarıda kalmış yolculuklarının tamamlanması için acil ve zamanında müdahale ile tekrar yolculuğa hazır konuma getiriyoruz. Çekici hizmetlerinde aracınızın yere yakınlığı konusunda şüpheleriniz olmasın, “bu araç nasıl olacak da çekiciye çıkacak” gibi düşüncelerin giderilmesi için teknolojik gelişmeler ile yakından ilgileniyoruz. Bu nedenle aracınız ne olursa olsun, nerede olursa olsun çalışmalarımızı itina ile gerçekleşmekteyiz.