whatsapp
Yakup Oto Kurtarma

Kurumsal

Yıllardır Ankara’da ve Şehirlerarasında araç taşıma, oto kurtarıcı hizmeti veren Yakup Oto Kurtarma 7-24 güçlü ve tecrübeli ekibiyle işinin en iyisini yapan oto kurtarma firmasıdır. Firmamız Oto Kurtarıcı Çekici Araç Çekme işleri için Ankaranın heryerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

50 TL' den başlayan fiyatları ile Yakup Oto Kurtarma 7-24 hizmetinizdedir. Firmamız insanların yolda kalmış olmasını bazı oto kurtarma firmaları gibi ganimet ve fırsat arayışında olmadan vicdani fiyat uygulaması başlıca ilkemizdir. Firmamız bu ilke ve prensiblerinden asla ödün vermemektedir. Biz önce kendini ylda kalmış düşüncesiyle hareket eden bir yapıya sahibiz. Bizlerden fiyat alarak diğer firmalarla karşılaştırın sonunda farkı görmüş olacaksınız.

Her zaman bir adım ilerisini düşünerek çalışıyoruz. Yakup Oto Kurtarma 7-24 sizlere sadece çekici hizmeti vermenin dışında insancıl ve dostane bir ekiple çalışmaktadır. Güçlü ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermekten ve yanınızda olmaktan gurur duyarız. Bizleri tercih ettiğiniz için onur duyarız. Yakup Oto Kurtarmaya ulaşan telefonlar doğrultusunda aracınızın kaldığı bölgeye göre, firmamız sizlere en yakın aracını yönlendirerek bir an önce size ulaştırılmasını sağlamakadır. Gece veya gündüz bizleri arayıp her zaman hizmet alabilirsiniz.

Misyonumuz;

Müşterilerimizi uzun vadeli ortaklarımız olarak görürüz. Bu yüzden müşteri memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir. Dolayısı ile birinci stratejik hedefimiz, müşterilerimizin sadakatlerini hak etmek ve kazanmaktır. Uzun yıllar boyunca süren ilişkilerin ardından, birçok müşterimizin aynı zamanda çok yakın dostlarımız haline gelmiş olması, bize bu hedefimizde şu ana kadar başarılı olduğumuzu düşündürmektedir.

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek için, kuruluşumuzda Kalite Yönetim sistemini benimseyerek, konusunda uzman personelimizle, teknolojik gelişmeleri, yasal gereklilikleri, tasarımlarımıza yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz;

Gelişime acık yenilikçi çalışan menmuniyetini en üst düzeyde tutmak, mutlu ve verimli çalışma ortamı sağlamak. Müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya sıtandartlarında karşılamak. Amacımız tüm müşterilerimize yeni teknoloji araçlarımız ile en iyi hizmeti vermektir. Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma pirensibine sahip olmak, müşterilerimize en kaliteli, en iyi fiyat ve en hızlı teknoloji ile vinç hizmetlerimizi sunmaktır.

Kalite Politikamız;

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentileri karşılamak. talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. müşteri şikayetlerini en aza indirmek. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve her çalışanımıza göre eğitim programlarının düzenlenmesi ile kişisel becerilerini artırmaktır.

Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş hacmimizi birlikte arttırmak.

Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir.

Firmamıza yapılmış olan yatırımların kaliteden taviz vermeden en kısa süre içerisinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.

Değerlerimiz;

  • Eğitimli, profesyonel personel,
  • Takım ruhu,
  • Kaliteli ve hızlı hizmet,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • 7/24 Destek Vermek