whatsapp
Yakup Oto Kurtarma

Altındağ Oto Kurtarma

Altındağ Oto Kurtarma Hizmeti

Ankara'nın her bölgesinde olduğu gibi Altındağ bölgesinde de Yakup Oto Kurtarma olarak uzman kadromuz ve birçok profosyonel araçlarımız ile Oto Kurtarma,Oto Çekici,Ahtapot Vinç İle Oto Kurtarma,Vinçle Oto Kurtarma,Kayar Kasa,Kazalı Araç Taşıma,Yol Yardım hizmetlerini 7/24 bizimle gerçekleştirebilirsiniz.

Oto Kurtarma hizmetimizi Ankara'da günün her vaktinde işlemlerinizi en kısa sürede tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Güvenilir ve uygun ücretli Yakup Oto Çekici hizmeti ile araç kurtarma sektöründe yıllarca varlığımızı koruyoruz.

Ankara oto kurtarma işlerinizi uzman çalışanlarımız ile güvenilir ve emniyetli olarak yapmaktayız. Yolda kaldığınızda bize ulaşıp, aracınızın bulunduğu noktayı bildirmeniz yeterli olacaktır. Kaskolu ve sigortalı araçlarımız ile değerli araçlarınızı istediğiniz noktaya taşıma hizmetini sunmaktayız.Ankara’da araç çekici işlemlerini hızla, sorunsuz ve kolaylıkla gerçekleştirebiliriz.

Geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin yarıda kalmış yolculuklarının tamamlanması için acil ve zamanında müdahale ile tekrar yolculuğa hazır konuma getiriyoruz. Çekici hizmetlerinde aracınızın yere yakınlığı konusunda şüpheleriniz olmasın, “bu araç nasıl olacak da çekiciye çıkacak” gibi düşüncelerin giderilmesi için teknolojik gelişmeler ile yakından ilgileniyoruz. Bu nedenle aracınız ne olursa olsun, nerede olursa olsun çalışmalarımızı itina ile gerçekleşmekteyiz.